Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Nový klip Franka Wildhorna s Václavem Noidem Bártou

Galerie hvězd, které se na klipu podílejíVe středu 15. července 2020 v 15:00 hod. Hudební divadlo Karlín uvedlo celosvětovou premiéru písně a videoklipu „Finding Wonderland“ z pera skladatele Franka Wildhorna, jehož muzikály Jeckyll&Hyde a Bonnie&Clyde HDK uvádělo a muzikál Carmen dosud uvádí! Ten je nejúspěšnějším muzikálem v novodobé historii Hudebního divadla Karlín vůbec. Frank Wildhorn s písní „Finding Wonderland“ oslovil hvězdy svých muzikálu napříč celým světem a v “době koronavirové”, tedy v čase vrcholící pandemie, s nimi natočil videoklip, který dnes můžeme začít sdílet. HDK je tím velmi poctěno, protože Frank Wildhorn je jeho dlouholetý spolupracovník a přítel, a díky Václavu Noid Bártovi, má v tomto projektu své želízko v ohni! Sledujte na profilech na sociálních sítích Václava Noida Bártu i Hudební divadlo Karlín!

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.