Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Stretnutie s Marikou Gombitovou

Marika GombitováMarika Gombitová, československá popová hvězda, která nazpívala  hity i jako "Vyznanie", "Tajnosľubná", "V slepých uličkách", "Chlapci v pasci", "Šaty", "Nespáľme to krásne v nás", "Cukráreň na dlani námestia", "Období dažďa", "Žiť a nechaj žiť", "Územie zázrakov", "Správne dievča", "Adresa Ja, adresa Ty", "Paradiso", "Koloseum", "Zem menom Láska", "Neznámý pár" a další více jak stovku písní, vystoupí 16. a 30. ledna 2024 v Praze na dvou exkluzivních koncertech v produkci Tomáše Ságla. Ten pozval několik novinářů na Stretnutie s Marikou, kde odkryli některé podrobnosti ohledně programu.

Tomáš Ságl předává kytici růží Marice GombitovéNa začátku producent Tomáš Ságl před Marikou poklekl a předal jí velkou kytici sta nádherných rudých růží. Poté spolu s Martinem Krekáčem z jejího teamu odhalili několik podrobností z chystaného koncertu. Marika Gombitová na koncertě zazpívá i dvě zcela nové skladby, na kterých pracovala se Kamilem Peterajem, avšak jejich premiéra se odehraje až na koncertech, takže ani přítomní novináři je neslyšeli. Diváci se samozřejmě dočkají i mnohých z hitů, kterých má zpěvačka ve svém repertoáru velmi mnoho. Marika také během koncertu vzpomene skrze písně na hvězdy, které nás již bohužel navždy opustily. Naznačila také, že by se brzy mohli její fanoušci dočkat i nové desky. Co však zůstává překvapením, jsou hosté, kteří na koncertech vystoupí. Nezbývá, než si zakoupit lístek a stát se součástí této události - lístky ještě jsou k zakoupení.

 
Marika v medailonku Tomáš Ságl představuje svou myšlenku Novináři měli o Stretnutie velký zájem Marika v medailonku
Marika s růžemi Richard Pachman zazpíval na jejím bratislavském koncertě a bude hostem i na obou pražských koncertech Osobní gratulace Richarda Pachmana Marice k jejím narozeninám Michal Škvor dělá rozhovor a Marikou Gombitovou

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.